אימון לפיתוח אישי

עליי

שמי דייוויד לזניק, המאמן המוקדש לתרגול "אימון אישי" בפרט. אני זמין לציבור דובר הספרדית באזור הצפון של ישראל ועם מי שרוצה לקבל את התמיכה הזו באופן מקוון. אני מוסמך על ידי "איקה" ("איגוד המאמנים הישראלי"), שבסיסה בכרמיאל, ישראל. אני פרואני מלידה והזדמן לי לחיות בכמה מדינות דרום אמריקאיות, ולכן אני מכיר היטב את האידיוסינקרטיות והחינוך שלנו באמריקה הלטינית. קבלו את האימון הטוב ביותר להתפתחות אישית. למדתי ב: אוניברסידאד קטוליקה דל פרו. בית הספר למינהל עסקים לימה (ESAN). המכון הלאומי לטכנולוגיה תעשייתית (INTI) של BS. איגוד המאמנים הישראלי. אימון הוא כלי רב עוצמה לשיפור איכות חיינו ולעזור לחיות חיים מלאים עם חופש לבחור את הדרכים המשקפות את חלומותיך ותשוקותיך. להתמודד עם השינויים המוצגים במאה ה -21 הזו עם גישה חיובית המובילה להיות :

"המנהיג של החיים שלנו."

במאה זו בה יש אירועים וגילויים חדשים חשוב מאוד להצטרף אליהם, היציאה להרפתקה זו הכרחית ואחת הדרכים היעילות ביותר להפוך למנהיג מצליח היא על ידי הגדרת יעדים ויעדים.

אימון לפיתוח אישי - David Coach

זריחה חדשה לחייכם

אכבד אותי להיות בן זוגך בהרפתקה הנפלאה הזו לשחרר את הכספת הידועה ולהתחיל במסע לאזור שעדיין לא נחקר. לאחר 30 שנה בתפקידים שונים בתעשייה בישראל, מתוכם בנוסף 15 שנות השתתפות בטיפול קבוצתי, החלטתי לחפש שינוי בחיים מכיוון שלעולם לא מאוחר מדי לכך. יש לי ניסיון אישי, מעשי ואקדמי. ביניהם החוויה של מהגר עם משפחה צעירה מאוד למדינה כמו ישראל שהיא ייחודית בעולם בהיבטים רבים ורואה כיום שהייתה חוויה נהדרת ועם תוצאות מוצלחות ביותר לרוב. עכשיו אני מרגיש שהמקום הזה בחיי שבו אני יודע שמקצוע המאמן הוא הייעוד האמיתי שלי ונהנה מהרגע לממש אותו. המטרה שלנו היא להציע אימון יעיל להתפתחות אישית. מאמן הוא מדריך לכל מי שצריך לקבל החלטה חשובה, מישהו שנמצא במצב של צורך לבחור בין שתי אפשרויות או יותר, למשל: להחליף מקום עבודה, למצוא מקום אחר לגור בו, לשפר מערכת יחסים רומנטית וכו '. . האדם שמסתכל קדימה וחושב:

מאמן לביטחון עצמי בפיתוח אישי