מאמן לביטחון עצמי בפיתוח אישי

שירותים

Proceso de coaching de desarrollo personal | אימון לפיתוח אישי

התפתחות אישית

תהליך האימון להתפתחות אישית אנו נעבוד על הידע העצמי שלך והעצמתך להגיע לרמות הגבוהות ביותר האפשריות של הערכה עצמית ומימוש עצמי. הוא מתמקד בשיפור מיומנויות אישיות כגון הערכה עצמית, אסרטיביות, חוסן, תקשורת בין אישית, אינטליגנציה רגשית, אמפתיה, מיתוג אישי ... זהו תהליך למי שרוצה להפיק את המיטב מעצמו, תהליך אימון לפיתוח אישי. נתחיל בניתוח היבטים של אישיותך שברצונך לשפר, ותכנת סדרת מפגשים המתמקדת בכל אחד מהנושאים הללו, עם תרגילים ואתגרים שבועיים על מנת לכמת התקדמות. ככל שהפגישות עוברות, נעבוד על רכישת הרגלים חדשים של התנהגות וחשיבה, כך שתתחיל לראות ולחיות את חייך בצורה הרבה יותר שלמה.

Coaching de desarrollo personal

זוגיות זוגיות

במערכת יחסים בריאה, שני בני הזוג חשים תמיכה ומחוברים בקשרים עמוקים אך יחד עם זאת ממשיכים להרגיש עצמאים. תקשורת וכיבוד גבולות הם שני מרכיבים חשובים במערכות יחסים בריאות. למעשה שני האנשים מחליטים מה בריא או לא. אם יש משהו שלא גורם לך להרגיש טוב, אתה צריך להרגיש את החופש להיות מסוגל לספר לבן הזוג שלך מה מדאיג אותך. התקשורת תקשורת מאפשרת לך ולבן זוגך להבין זה את זה, ללמוד מי הם ולהתחבר. במערכת יחסים בריאה יש תקשורת טובה בין שניהם: מטופלים בכבוד הם מדברים בפתיחות על מה שהם חושבים ומרגישים הם מרגישים שהם נשמעים כשמביעים את רגשותיהם שניהם מקשיבים זה לזה ומקריבים קורבנות זה לזה לא מותחים עליהם ביקורת הם מרגישים שבן הזוג שלהם תומך בהם כשהם מנסים לעשות את הדברים שהם אוהבים הם חוגגים את ההישגים והניצחונות ששניהם השיגו גבולות יצירת גבולות יחד היא דרך נהדרת לשמור על מערכת היחסים שלכם בריאה ובטוחה. על ידי הצבת גבולות, שני בני הזוג יכולים להבין טוב יותר את סוג הקשר שהם רוצים. גבולות לא נועדו לגרום לך להרגיש לכוד. הצבת גבולות אינה סימן לסודיות או חוסר אמון, היא ביטוי למה שאתה מרגיש בנוח ולמה שהיית רוצה לראות או לא לקרות בתוך הקשר. זכור, גבולות בריאים לא צריכים להגביל את היכולת שלך: צאו עם החברים שלכם בלי בן הזוג. השתתף בפעילויות ותחביבים שאתה אוהב. אין צורך לשתף סיסמאות עבור הדוא"ל, חשבונות המדיה החברתית או הטלפון שלך. כבד מה כל אחד אוהב וצריך.

Proceso de coaching de desarrollo personal

בחירת מקצוע

אימון מקצועי הוא תהליך ליווי לצעירים עם צורך לבחור קריירה מקצועית, או להגדיר מחדש תחומי עניין וייעוד כאשר הם תופסים כי הבחירה הקודמת שלהם לא הייתה הנכונה. על בעלי העניין לזכור שהבחירה הסופית תהיה תמיד שלהם.

Proceso de coaching de desarrollo personal